درباره ما

گروه سیلک رود کیش فعالیت خود را در زمینه تجارت از سال 2013 با صادرات ماهی و آبزیان به اروپا ، ژاپن و چین آغاز کرد و با تلاش و جدیت خود توانست اعتماد شرکای تجاری جدید از سراسر جهان را با عرضه محصولات مختلف بدست آورد. اقدامات مهم ما تأمین نهاده های دامی (سویا ، ذرت ، جو) ، (گوشت گاو ، مرغ ، گوشت گوسفندی با کشتار اسلامی) از آمریکای لاتین و آفریقای جنوبی در کشور عزیزمان است. بنابراین ، سیاست ما ایجاد تعادل مبادلات ارزی و کالا با شرکای تجاری با کارآیی ارتباط موثر بین محصولات و فرآیندهای داخلی ، به ویژه در زمینه محصولات برجسته صنایع غذایی ، محصولات نفتی و پتروشیمی است که باعث حفظ چیدمان بازار میشود .

در واقع ، ما این شرکت را برای ایجاد روابط انسانی سازنده و نظم طبیعی از طریق روشی مهم و جدید در زمینه تجارت مدرن و سنتی تاسیس کردیم.

شرکت سیلک رود کیش ، به عنوان یک شرکت سهامی خاص ، در منطقه آزاد جزیره کیش به ثبت رسیده است و از سال 1992 به طور رسمی تاسیس شده است.

در بیشتر ابعاد و جنبه های مادی و معنوی ، تساوی نقش اصلی را در رشد و ساخت و ساز بازی می کند ، این همان نقطه ای است که ما سعی می کنیم به آن برسیم و به طور طبیعی آسان نخواهد بود ، اما همچنین سعی خواهیم کرد به درجه تعالی آن در همهابعاد مادی و معنوی برسیم .

fa_IR